екслюзивні права на сайт

До відома відвідувачів сайту: усі юридичні та авторські  права на сайт належать автору сайта, головному редактору і його власнику — Олексюк-Нехамес А.Г. в разі будь яких погроз, посягань та інших протиправних дій будуть порушені проти зловмисників дії юридичним шляхом згідно чинного законодавства.

скани — (копії) документи автора сайта, список друкованих праць

Безимени-18Безимени-1 на вказаних сканах — диплом кандидата медичних наук Олексюк Алла Григорівна

диплом лікаря та посвідчення про категорію, сертифікат рефлексотерапевта, та Безимени-2 Безимени-1посвідчення члена Української асоціації акупунктури і лазеропунктури Олексюк-Нехамес Алла Григорівна.

на фото, зображені скани — основних документів, посвідчення про вищу кваліфікаційну категорію, диплом кадидата медичних наук, та сертифікат рефлексотерапевта Олексюк-Нехамес Алла Григорівна. Додається в окремому файлі список друкованих праць станом на  2012 рік. Окремо вказуються роботи надруковані у 2013 році.

СПИСОК друкованих праць 2012весь 

Сумнівні, малокваліфіковані випадки заключень лікарів з центру «Істина» Львів

Випадок з хворим Ковальчук А.Ст. 1973 р.н. (дані виписики історії хвороби № 26152, який поступав в неврологічне відділення 08.11.12  зі скаргами на виражену слабість в ногах, яка наростала протягом останніх двох місяців На МРТ виконане на фірмі «Міра мед» від 18.10.2012 р. у висновку зазначено : у паренхімі спинного мозку на рівні TH5-TH6 візуалізуються слабоінтенсивні вогнища поперечником до 1-2 мм. розцінені як вогнища мієлопатії. Мною як нейрофізіологом методом ЕНМГ виконаної з проби голкової ЕМГ виявлені ознаки спонтанно мязової активності — феномени фасцикуляцій, поліафазій та інші на рівні L4-L5. Натупне обтсеження ЕМГ виконане в центрі «Істина» без виконання голкової міографії без даних за взагалі проведення методики де «лікар» описує що ознак мотонейронального ураженя не виявляє. Як можна взагалі давати будь які опис без основного обстеження та даних глобальної або  голкової ЕМГ. Неграмотність та непрофесійність такого проведення елекронейроміографії — не допустима. Є відповідні стандарти нейрофізіологів асоціації нейрофізіологів України започатковані професором Чеботарьовою Л.Л. описані професором Каманцевим В.М. Непрофесійність та невідповідність обстежень стає нормою для лікарів центру «Істина»