запитання пацієнтів сьогодня

Прошу пацієнтів публікувати свої запитання шляхом написання листів  на адресу електронної скриньки, яка надається внизу — та уточняти  можливості проведення консультації та інших складних ситуаційних питаннях, які стосуються  захворювань периферичної нервової системи, травматичних уражень, складних діагностично клінічних та функціональних станів при патології периферичної та центральної нервової системи. 

Зокрема, автор сайту проведе консультацію у формі спілкування — електронного  листування, з можливістю надання консультацій та рекомендацій. Прошу уточняти свої питання вірно, враховуючи, що сайт створено невропатологом та нейрофізіологом: питання можна писати на мою електронну скриньку: olekalla@gmail.com

практичний аспект запису для обстеження по телефону 0677452596, 0668912987;   0938437685. (запис на обстеження через клініку Медікал Оксфорд Львів , запитання письмово по вайберу 0677452596).

 Інші електронні ресурси консультацій та рекомендацій: allaol@ukr.net 

Можливість надання консультацій після попереднього обговорення по електронній почті або на сторінці fasebook.

На сьогодня виконуються обстеження ЕМГ та ЕНМГ на приладі  — з використанням  голкових  датчиків та стандартних для стимуляційної ЕНМГ датчиків.

Виконуюється методика викликаних сомато-сенсорних потенціалів.  На сьогодня цікаві результати диф. діагностики нейрофізіологічних аспектів  при обстеженні та спостереженні пацієнтів з екстрапірамідною патологією.

2 комментария: запитання пацієнтів сьогодня

  1. admin пишет:

    на сьогодня я працюю на іншому приладі з можливістю виконання голкової ЕМГ а також викликаних сомато-сенсорних потенціалів.

  2. admin пишет:

    прошу врахувати що сайт розрахований і на лікарів і на пацієнтів

Добавить комментарий